Dianabol Kaç Para Nerden Alınır

Dianabol Kaç Para Nerden Alınır

Türkiye ve dünyada kullanımı artarak devam eden ve oldukça popüler hale gelen en yaygın kullanılan anabolik steroid olarak kullanılmaktadır. Yüksek popüleritesi bulunan Dianabol çok yaygın satışları da oldukça fazla bir şekilde yapılmaktadır. Sporcuların genellikle en çok tercih ettiği ürün, bu kasları güçlendirmede yardımcı olacak olan ilaç batı ülkelerinde ve Amerika Birleşik Devletlerinde nadir olarak piyasalarda bulunmaktadır. 

Ülkemizde ise piyasalarda ve eczanelerde bulunmayan ve satışı yapılmayan bu kas güçlendirici ve gücü arttırmada yardımcı olan ilaç genellikle intenet satış mağazaları üzerinden kitlelere arz talep edilmek üzere sunulmaktadır. Asıl adı Danabol olarak birçok piyasalarda boy gösteren bu ürün ortalama 10 mg lik haplar halinde 60 tablet olarak satışa sunulmaktadır.

Kas kütlesini arttırmak amacıyla kullanılan ve yaklaşık olarak 6 ay ile 8 ay arasında kullanılması tavsiye edilmiştir, kana karışmasıyla birlikte hemen aktive olan ürün vücutta yaklaşık olarak 6 ile 9 saat etki göstermektedir. Bu sebepten dolayı iki doz olarak ta günlük olarak alınabilmektedir. Yeni başlayanlar için günlük 30 ile 40 mg lik doz şeklinde alınmalı ve bunu da iki doz olarak almaları önemle tavsiye edilmektedir. Kadın sporcuların ise günlük olarak 15 ile 20 doz arasında bir kullanım yapmaları gerekmektedir. Uzun süreli kullanımlarda yan etkisi ortaya çıkan üründe belirtilen ve tavsiye edilen gün ile miktarda kullanımı etkisinin yüksek oranda olmasını sağlamaktadır.

Dianabol Ücreti Ne Kadar

Türkiye’de yalnızca internet sitelerinde satışı yapılan Dianabol yanı Danabol 60 tabletlik kutular içinde 10 mg lik haplar şeklinde satılmaktadır. Bir kutusu yaklaşık olarak 75 ile 100 tl arasında bir fiyat olarak değişkenlik göstermektedir. Balkan ülkelerinde ise eczanelerde de satışı yapılan bu ürün daha önceleri ilaç sektöründe birçok tedavi yöntemi için kullanılmaktaydı. Şimdilerde ise vücut geliştiriciler, halterciler ve bazı sporcuların vazgeçilmezi olarak gündemden düşmemeye devam etmektedir. Kasların kuvvetini arttırması, gücü ve performansı artırması sebebiyle sporcuların tercih ettiği en önemli ve en çok tercih edilen steroidler arasında yer almaktadır.

Takip Et

Steroid Sp

Steroid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et

0 Yorumlar

Bir Yorum Yaz

* Doldurulması zorunlu alan.