Dnp Kullananlar Yorumlar Nasıl Kullanılır Etkileri

Dnp Satın Almak İçin Tıklayınız

Dnp Kullananlar Yorumlar Iyi mi Kullanılır Tesirleri

DNP isminde yağ yakıcı mı diyim yoksa ziraat ilacı mı diyim tam olarak bilemedim fakat ilk kez kullanan birisi olarak size şunu söyleyebilirim ki kulaktan dolma efsanelerle birebir örtüşüyor tesirleri. Size 15 günlük kullanım neticenini ve gün gün tesirlerini söyleyeceğim ki kullanan yada kullanacak dostlar neler olacağını bilsin.. Dostlar kesinlikle tavsite etmiyorum. Akılalmaz derecede vücut ısınızı artırıyor ve vücut direnci zayıf dostlar bunu kaldıramayabilir, hastanelik olabilir hem de can verebilir.. Küçük kapsül halinde satılan DNP ilk 5 gün 1 tablet, sonraki 5 Gün 2’şer tablet son 5 Günde 3’er tablet olarak kullanılıyor. Şimdi gelelim gün ve gün Tesirine;

 

1. Gün: Hiçbir şey fark etmiyorsunuz. Hiçbir anormallik söz konusu değil hem de ilaçtan şüphe dahi etmeye başlayabilirsiniz.

2. Gün: Gene büyük bir etki yok fakat oldukça hafifçe sıcak basmaları olabilir..

3. Gün: Artık etki göstermeye başlıyor ve ağır ağır terlemeye başlıyor.En Eleştiri gün olan 3. gün sizin son rahat gününüz.

4.Gün: Efsaneleşmiş derecede ter basması aşırı sıcak hissi artık kışın ortasında dahi anadan üryan adım atma isteği geliyor. Artık vücudunuz o denli ısınıyor ki emin olun oturduğunuz yerde dahi sanki koşarmışçasına ter boşalıyor. Çevrenizde ki insanlara derdinizi anlatamayabilirsiniz. Ve kesinlikle yanınızda yedek tshirt’ler bulundur/li>

5.Gün: Artık Geceleri de uyuyamamaya başlıyorsunuz. Zira o şekilde bir ter döküyorsunuz ki litreler yanında yetersiz kalır. Yastığınızın ıslaklığına uyanıyorsunuz.. Yataktaki çarşaf battaniye sırılsıklam oluyor ve ben şeklinde ıslaklığı sevmiyorsanız uykusuz kalıunuz.

6.Gün: Ben 6.gün sonunda 6 kilo vermiş olarak uyandım. Ve o denli oldukça terliyordum ki emin olun ne kadar tanım etsemde bu hali yaşamadan anlayamazsınız. iş yerine 4-5 tane tsihrtürüyordum.

7.Gün: Günler artık tekrarlamaya aşırı aşama terlemeye devam ediyorsunuz. Hanem büyük olduğundan gece uyurken 3 yatak kullanmaya başladım. Zira artık yatak yatılmaz ıslaklığa geliyor. Her gün başka bir yatakta yatıyorum ve öteki yatağımın kurumasını bekliyordum. İnanın 3 günde kurumuyor yatak.

8. gün: takriben 9.5 kilo vermiş olarak uyandım ve rutin günlerime perhizle devam ediyordum. Aşırı sıcak basmalarına devam..

9.Gün: Aynı rutin günlerden

10.gün: Aynı rutin gün

11.gün: 3 Tablete geçtim artık allahım sana geliyorum dedirtti. Sabah 2 akşam 1 yutuyordum ki gece terlemem azalsın diye fakat ne ihtimaller içinde.. Konuşurken dahi nefes soluğa kalmaya başlıyorsunuz zira vücut DNP ile uğraşıyor tüm enerjisini kendini soğutmaya kuıllanıyor ve aşırı halsizlik oluyor.
12.gün: Rutin gün.

13.Gün: Rutin gün

14.Gün: Son gündü kullandım ve bitirdim. Daha çok uğraşmadım. Tamı tamına 14 kilo verdim. Artık daha zayıftım fakat dönerek arkama baktığımda çektiğim çile buna değermiydi o tartışılır. Halsizlik, güçsüzlük ve aşırı terleme ağır işlerde çalışan arkadaşları oldukça etkisinde bırakır. Ağırlık idmanlarınız neredeyse 2fa45b2a98d17e4ae7b619008b07aee7e09a7d4a825c2a6cf41db076aa517e7d80 güç kaybıyla devam ediyor.. Bolca kardiyo yapmış olursanız size müthiş yarar sağlar. Fakat çevredeki insanoğlu size mahluk şeklinde bakıyor.. Ben bu ilacı son baharda havalar serinken kullanıyordum ve o denli oldukça insan bana hastaneye gidelim diye konuştu ki onları hastaneye gitmemek için ikna edene kadar saatlerim gitti. Durum oldukça zor, bilhassa çalışanlar için.. Söylediğim şeklinde ustalaşmış dostlar alabilir fakat dikkatli olmak lüzumlu. Netlikle her insana önermiyorum.

Takip Et

Steroid Sp

Steroid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et

0 Yorumlar

Bir Yorum Yaz

* Doldurulması zorunlu alan.